Pierwsze ligowe zwycięstwo

W sobotę, 24 sierpnia seniorzy MKS Działdowo rozegrali drugi mecz ligowy piłkarskiej klasy A. Przeciwnikiem naszego zespołu była drużyna Orzel Ulnowo. W pierwszej kolejce oba zespoły poniosły porażki. Drużyna MKS-u w pełni zrehabilitowała się i odniosła pewne zwycięstwo 6:2 (3:1). Bohaterem spotkania był Damian Kalisz, zdobywca czterech bramek. Kolejne dwie bramki dołożył Piotr Czarnecki. W następnym spotkaniu, zespół MKS-u, zmierzy na wyjeździe się z zespołem Radomniak Radomno. Mecz zostanie rozegrany w sobotę, 31 sierpnia o godz. 17.00.

Skład MKS-u: Zieliński, Cybulski (70′ Figurski), Bąbalicki A., Pieckowski C., Blank (70′ Pieckowski K.), Zębalski (46′ Rynkowski), Pawlaczyk (46′ Szymański), Pieckowski O., Sobotka, Kalisz, Czarnecki (70′ Bąbalicki K.)

żółta kartka: Bąbalicki A.
czerwona kartka: Pieckowski C.

Pozostałe wyniki:
WEL Lidzbark Welski – JORDAN Kazanice 3:3