Rozpoczynamy przygotowania

Drużyny MKS Działdowo rozpoczynają przygotowania do rundy jesiennej sezonu 2019/2020.

Pierwsze treningi juniorów starszych oraz seniorów odbędą się już w najbliższy wtorek, 9 lipca. Termin pierwszego treningu juniorów młodszych ogłosimy już niebawem. Na zajęcia, zarówno seniorów jak i drużyn młodzieżowych, zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą spróbować swoich sił w naszym klubie!

⚽ Pierwszy trening seniorów poprzedzi spotkanie organizacyjne, które odbędzie się na stadionie MOSiR o godz. 18:00. Następnie piłkarze wraz z trenerem przemieszczą się na boisko przy ul. Świerkowej, gdzie rozpoczną się przygotowania do rozgrywek.

⚽ Tego samego dnia, nieco wcześniej, odbędą się pierwsze zajęcia juniorów starszych. Trener Piotr Figurski zaprasza wszystkich chętnych z roczników 2001 i 2002 na boisko przy ul. Świerkowej. Start treningu o godzinie 17:00.

⚽ Termin pierwszego treningu juniorów młodszych ogłosimy niebawem. Aktualnie trwa proces wyboru trenera dla tej powstającej drużyny. Więcej szczegółów już niedługo